skip to Main Content

8. ročník Českého poháru dorostu v kuželkách

21. října: Vzhledem k aktuálnímu vývoji a platným opatřením se nebude konat říjnový turnaj ČPD. Další informace budou k dispozici na webu v nejbližší době.

Pro aktuální informace doporučujeme odebírat také newsletter, k jehož odběru se můžete přihlásit na webu ČKA: www.kuzelky.cz/zpravodaje/prihlaska.php

Kde a kdy si můžete zahrát?

1. turnaj — 28. září 2020

  • TJ Kuželky Česká Lípa — Marek Kyzivát (731 611 261, kyzivat@seznam.cz)
  • TJ Lokomotiva Česká Třebová — Václav Kolář (733 593 725, koliakaja@seznam.cz)
  • SKK Rokycany — Bedřich Varmuža (608 537 175, b.varmuza@tiscali.cz)
  • TJ Sokol Šanov — Petr Blecha (602 979 684, biondi7@seznam.cz)
  • TJ Sokol Slavonice — Jiří Svoboda (724 356 044, soebi@seznam.cz)
  • TJ Spartak Přerov — Jakub Pleban (602 267 874, jakub.pleban@centrum.cz)

2. turnaj se 28. října nebude konat

  • SK Žižkov Praha — Michal Truksa (603 151 727, kuzelky.zizkov@gmail.com)
  • KK Vyškov — Bohumír Trávníček (737 314 999, bohumir_travnicek@centrum.cz)
  • SKK Náchod — Aneta Cvejnová (725 331 925, anetcvejnova@seznam.cz)
  • TJ Jiskra Hazlov — Miroslava Utikalová (603 495 548, utikal@email.cz)
  • TJ Centropen Dačice — Václav Zajíc (602 486 105, zajicovi.dacice@seznam.cz)
  • TJ Lokomotiva Valtice — Josef Vařák (604 330 267, varakj@seznam.cz)

3. turnaj — 17. listopadu 2020

  • TJ Prostějov — Broněk Diviš (720 189 076, bronekd@volny.cz)
  • SKK Vrchlabí — Štěpán Stránský (725 647 005, stepan.stransky@email.cz)
  • KK Kosmonosy — Tomáš Vít (605 524 124, tomik.vit@seznam.cz)
  • TJ Blatná — Zdeněk Svačina (606 944 023, zde.sv@centrum.cz)
  • KK PSJ Jihlava — Tomáš Fürst (728 455 933, fursttom@gmail.com)
  • TJ Sokol Luhačovice — Petr Kudláček (603 507 711, kudlacekp@seznam.cz)

4. turnaj — 6. prosince 2020

  • TJ Lokomotiva České Velenice — Miloš Navrkal (602 312 250, milosnavrkal@seznam.cz)
  • CB Dobřany — Josef Fišer (602 124 762, fiser@servisch.cz)
  • SKP Hradec Králové — Petr Víšek (725 954 857, petr.visek@pcr.cz)
  • KK Jiří Poděbrady — Jiří Miláček (608 917 161, jirkamilka@gmail.com)
  • SK Baník Ratíškovice — Václav Koplík (736 718 486, kuzelkyratky@centrum.cz)
  • HKK Olomouc — Radek Havran (739 608 091, havran.radek@seznam.cz)

5. turnaj — 17. ledna 2021

  • KK Slovan Rosice — Adam Palko (736 633 835, adampalko6@gmail.com)
  • SK Škoda Plzeň VS — Karel Majner (723 968 179, skskodavsplzen@seznam.cz)
  • SKK Jičín — Roman Bureš (604 426 454, burakk@centrum.cz)
  • TJ Teplice Letná — David Bouša (608 024 485, dbousa@post.cz)
  • TJ Sparta Kutná Hora — Hana Barborová (607 616 781, barborova@tiscali.cz)
  • TJ Jiskra Otrokovice — Michael Divílek (603 162 615, kuzelkyotrokovice@seznam.cz)

6. turnaj — 7. února 2021

  • KK Lokomotiva Tábor — David Kášek (721 089 543, lokotabor@outlook.cz)
  • TJ Sokol Vracov — Pavel Polanský (604 271 238, polansky.vracov@seznam.cz)
  • SK Kuželky Přelouč — Tomáš Jarolím (604 965 928, jarolim.tom@seznam.cz)
  • TJ Sokol Duchcov — Jan Endršt (724 779 164, jan.endrst@centrum.cz)
  • TJ Třebíč — Milan Lenz (603 590 456, lenzm@volny.cz)
  • TJ Valašské Meziříčí — Jaroslav Zajíček (776 630 619, kuzelnavlm@cbox.cz)

Finále — 21. března 2021

  • HKK Olomouc — Radek Havran (739 608 091, havran.radek@seznam.cz)

Údaje o zahájení startu jsou orientační — je třeba počítat např. se zkrácením doby hry, s tím, že se někdo mohl dodatečně omluvit, a dostavit se na kuželnu s dostatečným předstihem zejména v odpoledních hodinách.

Vloženy výsledky po prvním turnaji.

Vedoucí soutěže
Back To Top