skip to Main Content

25. ročník Poháru mladých nadějí v kuželkách

21. října: Vzhledem k aktuálnímu vývoji a platným opatřením se nebude konat říjnový turnaj PMN. Další informace budou k dispozici na webu v nejbližší době.

Pro aktuální informace doporučujeme přihlásit se k odběru newsletteru na webu ČKA: www.kuzelky.cz/zpravodaje/prihlaska.php

Kde a kdy si můžete zahrát?

1. turnaj — 28. září 2020

  • TJ Jiskra Otrokovice — Michael Divílek (603 162 615, kuzelkyotrokovice@seznam.cz)
  • KK Zábřeh — Zdeněk Švub (737 432 380, svubzdenek@seznam.cz)
  • KK Vyškov — Petr Pevný (606 795 233, ppevny@seznam.cz)
  • TJ Start Rychnov n. K. — Jaroslav Kejzlar (603 831 275, jaroslav.kejzlar@rychnov-city.cz)
  • TJ Lok. Č. Velenice — Miloš Navrkal (602 312 250, milosnavrkal@seznam.cz)
  • TJ Slavoj Plzeň — Petr Harmáček (604 820 250, harmacek@email.cz)

2. turnaj se 28. října nebude konat

  • TJ Blatná — Zdeněk Svačina (606 944 023, zde.sv@centrum.cz)
  • TJ Prostějov — Broněk Diviš (720 189 076, bronekd@volny.cz)
  • TJ Jiskra Nová Bystřice — Martin Pýcha (605 988 712, kuzelkynb@seznam.cz)
  • SKK Vrchlabí — Štěpán Stránský (725 647 005, stepan.stransky@email.cz)
  • TJ Třebíč — Milan Lenz (603 590 456, lenzm@volny.cz)
  • SKK Dubňany — Alžběta Harcová (775 694 382, betyha@seznam.cz)

3. turnaj — 17. listopadu 2020

  • TJ Lok. Česká Třebová — Václav Kolář (733 593 725, koliakaja@seznam.cz)
  • TJ Centropen Dačice — Václav Zajíc (602 486 105, zajicovi.dacice@seznam.cz)
  • Kuželky Aš — Ota Maršát (724 160 118, ot.mar@tiscali.cz)
  • TJ Biž. Jablonec n. N. — Zdena Kvapilová (723 911 545, zde.kvapilka@seznam.cz)
  • KK Sn Rosice — Pavel Mecerod (724 040 499, pavel.mecerod@seznam.cz)
  • KK Jiskra Rýmařov — Antonín Sochor (775 081 919, kuzelky.rymarov@gmail.com)

4. turnaj — 6. prosince 2020

  • SKK Rokycany — Bedřich Varmuža (608 537 175, b.varmuza@tiscali.cz)
  • KK Hagemann Opava — Kříž Svatopluk (776 225 859, svata.kriz@seznam.cz)
  • KK PSJ Jihlava — Tomáš Fürst (728 455 933, fursttom@gmail.com)
  • SKK Jičín — Roman Bureš (604 426 454, burakk@centrum.cz)
  • TJ Sparta Kutná Hora — Hana Barborová (607 616 781, barborova@tiscali.cz)
  • TJ Valašské Meziříčí — Jaroslav Zajíček (776 630 619, kuzelnavlm@cbox.cz)

5. turnaj — 17. ledna 2021

  • KK Orel Ivančice — František Zemek (605 142 378, frantisek.zemek@volny.cz)
  • KK Šumperk — Gustav Vojtek (604 989 887, gustav.vojtek@seznam.cz)
  • SK Kuželky Přelouč — Tomáš Jarolím (604 965 928, jarolim.tom@seznam.cz)
  • CB Dobřany — Josef Fišer (602 124 762, fiser@servisch.cz)
  • TJ Sn Kamenice nad Lipou — Václav Rychtařík (733 121 491, vasek.rychtarik@seznam.cz)
  • TJ Lokomotiva Trutnov — Roman Kyncl (733 116 443, kazisvet-mrazik@seznam.cz)

6. turnaj — 7. února 2021

  • KK Kosmonosy — Tomáš Vít (605 524 124, tomik.vit@seznam.cz)
  • TJ Sokol Kdyně — Eva Kotalová (603 957 396, evakotalova@seznam.cz)
  • SKK Dubňany — Alžběta Harcová (775 694 382, betyha@seznam.cz)
  • SKK Náchod — Aneta Cvejnová (732 547 202, anetcvejnova@seznam.cz)
  • TJ Spartak Pelhřimov — Zdena Vytisková (602 276 401, vytiskova.zdena@seznam.cz)
  • TJ Spartak Přerov — Jakub Pleban (602 267 874, jakub.pleban@centrum.cz)

Finále — 14. března 2021

  • HKK Olomouc — Radek Havran (739 608 091, havran.radek@seznam.cz)

Údaje o zahájení startu jsou orientační — je třeba počítat např. se zkrácením doby hry, s tím, že se někdo mohl dodatečně omluvit, a dostavit se na kuželnu s dostatečným předstihem zejména v odpoledních hodinách.

Vloženy výsledky po 1. turnaji.

Vedoucí soutěže
607 888 210
Back To Top